• Çalışma Saatleri: 09:00 - 18:00

Misyonumuz

Halı Yıkama çözümleri arayan tüm müşteriler için ilk akla gelen çözüm olmak, Müşterilerimizin yaşamlarına değer katan yüksek kaliteli hizmet vererek karşılıklı bir güven inşa etmek. Gelişmek için sürekli bir arayışla, çalışanlarımızın, paydaşlarımızın ve müşterilerimizin beklentilerine en iyi şekilde cevap vermek. Halı Yıkama sektöründe artan rekabet koşulları ve bilinç düzeyi artmış müşterilerin değişen istek ve beklentileri, sunulan hizmetlerin sürekli geliştirilmesi, iyileştirilmesini zorunlu kılmaktır. Keşke Halı Yıkama, sektöründeki talep ve beklentileri yoğun tecrübe ve konuya uzman bakışıyla değerlendirmekte; dinamik, yenilikçi ve gelişmeci bir yaklaşımla müşteri memnuniyeti sağlayarak sadık müşteriler yaratmaya çalışmaktadır.

 

Neden Pahalı?

Sizde biliyorsunuz pandemiden sonra her şey %150 ile 300 arası zamlandı. Aylar önce aldığımız 60 litre şampuan 450 TL iken şuanda 2500 TL, geçen sene kilosunu 19 TL ye aldığımız halı poşeti 48 TL ye yükseldi. Elektriğe %126 (2021 yılında kw 0.9 iken 2023 yılında 4.70) suya %60 asgari ücret %100 ün üzerinde ve yakıt maliyetleri her geçen gün artmaktadır. Bizde inanın bu durumdan hiç memnun değiliz. Sanayi sitesinde 3 dükkanımız var kirası 75 bin lira, 6 araç ve 15 personel var  aylık giderimiz 300 bin liranın üzerindedir ve şuan kârsız iş yapar hale geldik. Bu işi FASON yada merdiven altı tabir edilen yerlerde pis su ve kalitesiz şampuan, asitlerle yıkayıp her şeyi kaçak yapıp ucuz fiyata mal edilmesi lazım ki bize yakışmaz yada düzgün şekilde layıkıyla yapıp fiyatları yukarı çekmemiz gerekecek. İnanın yapılan zam bize daha fazla para kazandırmıyor sadece aldığımız ürünleri zarar etmeden almamızı sağlıyor.

Keşke Halı Yıkamanın 2023 Ocak ayı M2 maliyeti= Personel 7,96  Şampuan 4,25  Su 3,40  Elektrik 7,90  Yakıt 3,60 Vergiler ve Diğer Giderler 5,80 Toplam m2 maliyeti 33'dir. Yani 33 liranın altında halı yıkanmasının mümkünü yoktur. İşini layıkıyla yapıp devletine vergisini ödeyen hiçbir firma bu fiyatın altına halı yıkayamaz zarar eder. Tüm giderlerimizin belgeleri vardır ister meslektaşımız ister müşterilerimiz olsun tüm fatura ve gider cetvelimizi şeffaf bir şekilde paylaşabiliriz.

Kurumsal bir işletmede halının başına kötü bir şey gelmesi halinde işinin arkasında durup müşterisini üzmeden gereken her şeyi yapar. Diğerinde ise muhatap bile bulamadığınız gibi 'Bu fiyata bu kadar iş...' diye terslenebilirsiniz de. Bunlar gibi olumlu olumsuz bir çok örnekler sunulabilir. Bu ve buna benzer nedenlerden dolayı fiyatlar %100 farklılık gösterir. Bizi, diğer Başakşehir halı yıkama firmaları arasında ayrı bir yerde tutan siz değerli müşterilerimizden ricamız; Yıkatacağınız halıyı 'Kaça Yıkıyorsunuz?' sorusundan ziyade 'Nasıl Yıkıyorsunuz?' diye sormanızdır. Başakşehir Keşke Halı Yıkama fabrikası olarak düzenlediğimiz güncel kampanyalarımızı ve videolarımızı Facebook, Instagram ve Youtube sayfalarımızdan takip edebilirsiniz.

Halı yıkama hizmeti sonrası doğabilecek müşteri memnuniyetsizliğinde, 1 hafta içinde koşulsuz 2.yıkama garantisi vermekteyiz.