• Çalışma Saatleri: 09:00 - 18:00

Yün Halı Yıkama

Yün Halı Yıkama En hızlı, güvenilir ve hijyenik halı yıkama hizmetleri. Temizlik hizmetlerinin sağlandığı eşyalardan bir tanesi de yün halılardır. Bu tür halı yıkama işlemlerinin her türlü halı için aynı yapılacağı düşünülmektedir. Fakat durum böyle değildir. Yün halı yıkama işlemlerinin gerçekleştirilebilmesi için halının türü, lekenin cinsi gibi durumlar söz konusu olmaktadır. Söz konusu olan bu durumlar karşısında halınız için farklı teknikler ve malzemeler kullanılmaktadır. Profesyonel anlamda halı yıkama hizmeti almak için Keşke halı yıkama şirketimize danışabilir ve temizlik için yardım talep edebilirsiniz. Deneyimli kadrosu ve üstün performansı ile halılarınızı hijyenik ve parlak görünümüne kavuşturmak için tüm gayretimi sergileyeceğiz. Teslim almış olduğumuz halılarınızı en kısa süre içerisinde sizlere ulaştırmayı garanti ediyoruz.

Yün Halı Kokusu

Sizden almış olduğumuz halılarınız üzerinde birçok farklı temizlik işlemi uyguluyoruz. Yün hal yıkama konusunda edindiğimiz tecrübelerimiz dahilinde profesyonel temizlik hizmetimizi gerçekleştiriyoruz. Eğer halınıza daha önceden dökülmüş bir şey varsa belirli bir süre sonra mutlaka koku yapacaktır. Çünkü halıya malzemenin döküldüğü bölgede bakteri ve mikrop üremektedir. Ve ilerleyen zamanlarda mikrop ve bakteriler tüm halıya yayılacaktır. Bu durumda temizlik şirketimize başvurarak en ideal temizlik hizmetini alabilirsiniz.

Yün Halı Toz Alma, Kir ve Leke

Yıkama işlemine geçilmeden önce toz alma işlemleri gerçekleştirilmelidir. Halılarınızın bakteri ve mikroplardan arınabilmesi ve sağlıklı ortamlar yaratabilmesi için öncelikle toz alma işlemi gerçekleştirilir. Fırça yardımıyla halı içerisindeki tozlar üst yüzeye çıkarıldıktan sonra tozlar süpürülmektedir. Halılarınız üzerinde herhangi bir kir veya leke olması durumunda firmamız personeli bu lekelerin çıkartılması için gerekli temizlik işlemlerini yapmaktadırlar. Halı temizleme konusunda en ince detayları atlamayarak temizlik işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Farkımız

Gelen halınızın temilenmesi için öncelikle, sağlığınızı tehdit eden tüm mikroorganizmalardan uzaklaştırılması sağlanır. Tüm halılarınız özel hazırlanan şampuanlarla yıkanır. Halılarınız havuz sistemiyle, topluca durulanması için havuzlarda bekletilmez. Paketlemeden önce özel halı parfümü ile parfümleyerek, poşetlendirme servisine alınır. Keşke Halı Yıkama, Türk Patent Enstitüsü tarafından marka tescil belgesine sahiptir.

Müşteri Hizmetleri : 0212 488 23 23

Yün Halı Yıkama İşlemleri

Firmamız temizlik hizmetlerini gerçekleştirirken %100 yün halı temizliği için uygun olan halı yıkama şampuanlarını kullanmaktadır. Şampuan içerisinde halıya zarar verebilecek ağartıcı veya parlatıcı türden malzemeler içermemektedir. Halılarınız fırçalama ve durulama işlemlerinin ardından rulo şeklinde makineden çıkmaktadır.

Yün Halı Temizleme İçin Bizi Arayın

Keşke halı yıkama firmamıza 0212 488 23 23 irtibat numarası ile ulaşarak halı temizliği konusunda bilgi alabilir ve yardım talep edebilirsiniz.