• Çalışma Saatleri: 09:00 - 18:00

Halı Yıkama Çalıştığımız ve yaşadığımız ortamların temiz tutulması ve bakımının yapılması hem çalışma kolaylığı hem de sağlıklı yaşam idamesi için halı yıkama büyük önem arz etmektedir. Bu ortamlar içerisinde yer alan eşyalar ortamın bütün kirini tutabilme özelliğine sahiptir. Temizlik işlemlerinin öncelikli olarak gerçekleştirilmesi gereken eşyalardan birisi halıdır. Günlük yaşantımızın her anında kullandığımız halılar, içerisinde çok fazla miktarda bakteri, toz ve mikrobu barındırmaktadır. Bu yüzden halıların temizliği bizim sağlığımız açısından çok büyük önem arz etmektedir. Hem kendimiz, hem çocuklarımız, hem ailemiz hem de iş arkadaşlarımız için sağlıklı ve hijyenik bir ortam sunmak yaşam kalitemizi arttıracaktır. Halı yıkama konusunda doğru tercihiniz firmamızdır.

Sipariş Etme İşlemi

Verdiğiniz halı yıkama siparişlerini hızlı bir şekilde güvenle teslim alıyoruz.

Halıları Ayırma İşlemi

Teslim almış olduğumuz halılarınızın kirlilik derecesine, boyutuna ve cinsine göre farklı temizleme işlemlerine tabii tutuyoruz.

Toz Alma İşlemi

keşke halı yıkama firmamızda halılarınızı döverek fırçalayan özel makineler sayesinde halılarınız toz ve yabancı maddelerden arındırılır.

Halı Islatma, Yıkama, Durulama ve Sıkma İşlemleri

Toz alma işlemi tamamlandıktan sonra öncelikle duru su ile ıslatılır, ardından halınız deterjan ve leke sökücü maddeler de kullanılarak fırçalama işlemine tabi tutulur ve yıkanır. Duralama işlemi sırasında öncelikle duru su ile fırçalanır ve ardından basınçlı su ile son işlem yapılır. Bu işlemlerden sonra halınız sarılı bir şekilde makineden çıkartılır, sıkma makinesine gönderilir.

Kurutma İşlemi

Halılar özel kurutma bölgelerinde kurutulur. En güzel kurutma şekli güneş altında kurutmadır. Bu sayede halılar içerisindeki mikrop ve bakteriler ölür. Tesis içerisindeki kurutma bölge toz almayacak fakat güneş ışığını alacak şekilde tasarlanmıştır. İstanbul halı yıkama şirketleri arasındaki keşke halı yıkama firmamız bu konuya büyük önem vermektedir.

Süpürme İşlemi

Kurutma sırasında tekrardan halılar fırçalama işleminden geçirilerek süpürülür ve üzerinde herhangi bir toz bırakılmamaya çalışılır.

Halı Paketleme İşlemi

Son işlem olarak halılarınıza parfüm sıkılarak paketlenir. Ve size ulaştırmak üzere kaldırılır. En uygun vakit içerisinde halılarınızı size teslim etmek üzere servise çıkartılır. İrtibat için lütfen 0212 488 23 23 numarasını arayınız.