• Çalışma Saatleri: 09:00 - 18:00

Bağcılar Halı Yıkama

Bağcılar halı yıkama, Bağcılar da en iyi halı yıkama!..

Bağcılar Halı Yıkama Son yıllarda her bireyin daha fazla iş gücünü yüklenmesi ile birlikte ve bireylerin halı yıkama temizliği yapabilmesi için pek fazla zaman bulunmamaktadır. Ayrıca hayatımıza giren teknoloji sayesinde ve temizlik işlemleri hem daha derinlemesine hem de daha kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Çünkü Ev, okul, işyeri, dükkan, otel ve hastane gibi birçok alanda çok sık kullanılan eşyaların başında halılar gelmektedir. Hatta Halılar günlük yaşantımızın vazgeçilmez bir elemanıdır. Çok sık kullanılması sebebiyle içerisinde çok miktarda kir ve bakteri birikmesi söz konusudur. Bu yüzden halıların temizliği için profesyonel destek almalıyız. Keşke halı yıkama firması olarak Bağcılar halı yıkama şubesinde halılarınız için en güvenli ve hijyenik ortamı sunuyoruz. Temizlenmesi gerektiğini düşündüğünüz halılarınız için bizimle irtibata geçerek yardım alabilirsiniz.

Bağcılar Halı Yıkama, Sıkma ve Kurutma İşlemleri

Bitkisel özlü şampuanlar kullanılarak halılarınızı yıkıyoruz. Halı yıkama işlemlerinde kullandığımız şampuanların sizlerin sağlığı için risk teşkil etmeyecek olmasına dikkat ediyoruz. Sizlerin ve halıların sağlığı için gerekli tüm özeni gösteriyoruz. Yıkama işleminden geçen halılarınızı sıkmak için fabrika tipi halı sıkma makinesine sokuyoruz. Bu makineler yüksek devirde halınızı sulardan arındırmaktadır. Kurutma işlemi halı yıkama hizmetlerinde en önemli noktalardan bir tanesidir. Halınız üzerinde gerçekleştirdiğimiz bu kadar temizlik hizmetinden sonra halı temizliğinin korunabilmesi için toz ve kir barındırmayan ortamlarda halınızı kurutmaya özen gösteriyoruz.  Halılarınızı makineler de değil doğal güneş ışığı altında kurutmaya bırakıyoruz. Doğal güneş ışığı sayesinde halılarınızın içerisindeki bakterilerin yaşamı son bulmakta ve hijyene kavuşmaktadır.

 

            

 

Teslim Alma

Bizlere ulaştıktan kısa bir süre sonra sizlere ulaşıyoruz. Teslim aldığımız halılarınızı firmamıza getiriyoruz.

Toz Alma İşlemleri

Yıkama işlemine geçmeden önce halılarınızı tozlardan arındırmak için fırçalama ve süpürme işlemlerinden geçiriyoruz.

Ayırma İşlemleri

Halılarınızın türüne göre hangi tür halı temizleme işlemlerinden geçeceğine karar veriyoruz.

Kir ve Leke Çıkarma İşlemleri

Toz alma işleminden sonra halılarınızın üzerinde yer edinmiş ve çıkmayan kir ve lekelere yoğunlaşarak halınızı temizliyoruz.

Bağcılar Halı Temizleme Telefon Hattı

0212 488 23 23 irtibat numarası ile bizlerden profesyonel destek alabilirsiniz. Keşke halı yıkama firması olarak en kısa süre içerisinde sizlerle iletişime geçiyoruz.