• Çalışma Saatleri: 09:00 - 18:00

 

Afgan Halısı Yıkama

Afgan Halısı Yıkama, Afgan halıları yıkanması son derece profesyonellik gerektiren, çok değerli halılar olarak bilinmektedir. Su ile temas ettiği anda renk veren Afgan halısı yıkama işlemleri için özel ve profesyonel ekipmanlara ihtiyaç duyulmaktadır.

Afgan halısı kullananlar yıkanmasının zorluğunu bilirler, Afgan halıları su ile temas ettiği anda boya vermeye başladığı için renk sabitleyici kullanılarak yıkanmalıdır. Eğer halınızı sıradan bir halı yıkama firmasına teslim ederseniz yanlış yıkama nedeniyle renkleri birbirine karışmış bir şekilde teslim alırsınız. Hiç kimse değerli olan bu saf yün halılarını kötü bir firmaya emanet etmek istemez. Halının renkleri birbiri ile karışırsa hiçbir özelliği kalmayacak, renkleri solacak, desenleri mahvolacaktır.

Güvenilir Halı Yıkama Hizmetlerimiz

Gözünüz arkada kalmasın! Afgan halısı başta olmak üzere tüm halılarınız için güvenilir, hızlı, profesyonel ve ekonomik çözümler için buradayız. Profesyonel ekiplerimiz her tür halı için doğru yıkama programları hazırlayarak son teknoloji ile üretilen halı yıkama makineleri ile yıkama yapmakta ve sizlerden emanet aldıkları halılarınızı aynı şekilde sizlere teslim etmektedirler.

Farkımız

Günümüzde maalesef pek çok halı yıkama firması halılarınızı özel halı yıkama makineleri ile yıkayacaklarını söyledikleri halde oto yıkamacılarda hijyenik olmayan koşullarda yıkamaktadır. Sıradan halılarda bu tip yıkama işlemleri gözle görülür bir fark yaratmasa da maalesef halılar bakteri ve mikrop yuvası haline gelmektedir. Ayrıca Afgan halısı gibi özel halılar bu tip yıkama işlemleri sonrasında renkleri solmuş, dokuları zarar görmüş bir hale gelmektedir.

Afgan Halısı Yıkama

Firmamızın sizlere sunduğu halı yıkama işlemleri ise son derece modern koşullar altında gerçekleşmektedir. Halılarınızı teslim aldığımız andan itibaren önce halının türünü inceleyerek uygun bir yıkama programı hazırlanmaktadır.

Halı Yıkama Hizmetlerimiz

Halınızın türüne göre hazırlanan programın ardından halılarınız önce kaba kir ve tozlarından arındırılır, sonra program dahilinde kaliteli makinelerimizde yıkama işlemine tabi tutulur. Yıkama işleminde özel halı yıkama deterjanları kullanılmaktadır ve deterjanlarımızda hiçbir kimyasal madde bulunmamaktadır.

Derinlemesine yıkama işleminin ardından tamamen durulama ve özenle sıkma işlemlerimiz yapılır ve halılarınız özel kurutma odalarında kurutulur. Tamamen hijyenik ve tertemiz şekilde sizlere teslim edilir.