• Çalışma Saatleri: 09:00 - 18:00

Hereke Halı Yıkama

Hereke Halı Yıkama Meraklısının dünyanın her yerinde araştırdığı ve özel olarak satın aldığı Hereke halıları yüzyıllardır popülerliğini korumaktadır. Yün ve ipek olmak üzere iki farklı türü bulunan Hereke halılarının yün olanlarının santimetrekaresinde 36, ipek olanlarının santimetrekaresinde 100 düğüm bulunmaktadır ve bu nedenle de çok kıymetlidir. Dünya çapında ünlü olan Hereke halısı yıkama çok büyük özen gerektirir. Çünkü özenli yıkanmazsa dokuması ve iplik yapısı bozulur ve halı bütün özelliğini yitirir.

Bütün halı ve kilimlerinizi özenle yıkayan ve garantili halı yıkama hizmetleri sunan halı yıkama firmamız Hereke halılarınızı mükemmel şekilde yıkayarak sizlere teslim etmektedir.

Hereke Halısı Nasıl Yıkanmalıdır?

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Hereke halılarının özenle yıkanması gerekir. Bu nedenle Hereke halılarınızı bizim gibi profesyonellere teslim etmeniz gerekir. Halı yıkama sektörünün öncüsü olan firmamız sizlere ekonomik fiyatlar, garantili halı yıkama hizmetleri sunar.

Hereke halıları el dokuması olan hassas halılar olduğu için halı yıkama makinelerinde ivedilikle ve derinlemesine yıkanması gerekir. Hassas yıkanmayan Hereke halılarının dokuları bozulur ve renkleri deforme olur. Eğer bir Hereke halınız varsa bu halının çok değerli olduğunu bilerek ona göre yıkanması gerektiğini unutmayın.

Halılarınızı profesyonel ellere teslim ederseniz içiniz rahat edecektir, biz size mükemmel halı yıkama hizmetleri sunuyoruz ve bütün hizmetlerimizi garantimiz altına alıyoruz.

Halı Yıkama Makinelerimiz

Halı yıkama makinelerimiz en yeni teknolojiler ile üretilmiş makinelerdir ve her türlü halının türüne uygun yıkama programlarına sahiptir. Hereke halılarınızı da özenle yıkayan programlarımız sayesinde halılarınızı orijinalliğini bozmadan yıkar, durular ve kurutarak sizlere teslim ederiz.

Halınızın dokusuna, rengine, dokuma sıklığına ve iplik yapısına uygun programlarımızla kusursuz yıkama ve durulama işlemleri yapan makinelerimiz Hereke halılarınızda da mükemmel sonuçlar vermektedir.

Deterjanlarımız

%100 bitkisel olan ve hiçbir kimyasal içermeyen deterjanlarımız halılarınıza, size ve sağlığınıza zarar vermez. Halılarınızda derinlemesine temizlik yapan deterjanlarımızla yaptığımız temizliğe hayran kalacaksınız.

Yıkama İşlemlerimiz

Halılarınızı kaba kirlerinden arındırıp daha sonra derinlemesine yıkama işlemleri yapıyor ve son olarak özel kurutma odalarımızda kurutuyoruz. Kusursuz temizlik, ekonomik fiyatlar!