• Çalışma Saatleri: 09:00 - 18:00

Çin Halı Yıkama

Çin Halı Yıkama, Çin halısı Hereke halısına benzeyen ancak el dokuması değil de makinede dokunan halılardır. Çin halısı özel yıkama işlemleri yapılması gereken bir halı türüdür,  doğru yıkanmadığı zaman renkleri solan, dokuları zarar gören ve bütün özelliğini kaybeden Çin halı yıkama işlemlerinin profesyonellerce yapılması gerekmektedir.

Kullanımı çok keyifli olan Çin halısı firmamızın sunduğu özel halı yıkama hizmetleri dahilinde mükemmel şekilde yapılmaktadır. Özel halı yıkama makinelerimizde, profesyonel ekiplerimiz tarafından yapılan yıkama işlemlerimiz Çin halılarınızın orijinalliğini bozmaz, renk ve desenlerini, doku özelliklerini korur.

Sizlere garantili halı yıkama hizmetleri sunarak, ekonomik fiyatlarla kusursuz hizmetler vererek halı yıkama firmaları içinde lider pozisyona yükselen firmamıza siz de güvenin, halılarınızı mükemmel şekilde yıkatarak teslim alın.

Çin Halısı Nasıl Yıkanır?

Çin halısı profesyonel şekilde yıkanmalıdır. Asla yüksek sıcaklıkta yıkanmaması gereken Çin halısı yüksek sıcaklıktaki su ile temas ettiği anda deforme olmaktadır. Yıkama işlemi kısa sürede ve derinlemesine yapılmalıdır, aksi takdirde halının renkleri ve desenleri birbirine karışır ve renkler parlaklığını kaybeder.

Durulama işlemlerinin de yıkama işlemlerinin de hassasiyetle yapılması gerekir. Hassas yıkanmayan Çin halılarının iplikleri dökülür ve bütün görüntüsünü kaybeder. Ayrıca kimyasal içerikli halı yıkama deterjanları da Çin halısının renk ve dokularını bozmaktadır. Bu nedenle biz halılarınızı tamamen bitkisel içerikli deterjanlar ile yıkıyoruz.

Çin halılarının da diğer halılar gibi direkt gün ışığında değil, kapalı ve klimalı, steril odalarda kurutulması gerekmektedir. Bizim kurutma odalarımız son derece steril ve kapalı yerlerdir. Halılarınız klimalarımız sayesinde mikrop ve bakterilere maruz kalmadan kurutulmaktadır.

Halı Yıkama Hizmetlerimiz

  • Teslim aldığımız halılarınızı kaba kirlerinden, tozlarından arındırıyoruz.
  • Makinelerimizde halınızın türüne özel yıkama programlarında özenle yıkıyoruz.
  • Profesyonel makinalarımızla durulama ve sıkma işlemini gerçekleştiriyoruz.
  • Halılarınızı özel kurutma odalarımızda kurutuyoruz.
  • Halılarınızın son kontrollerini sağladıktan sonra söz verdiğimiz tarihte size teslim ediyoruz.

Halı yıkama işlemlerimizin tamamın özel halı yıkama yerlerimizde yapılmaktadır. Firmamız sizlere garantili yıkama hizmetleri sunan, sektörün öncüsü tek halı yıkama firması olarak hizmet vermektedir.