• Çalışma Saatleri: 09:00 - 18:00

Ladik Halı Yıkama

Lâdik Halı Yıkama İstanbul halı yıkama firması farklı halı türlerinin temizliğinde sizin için en iyi çözüm ortağı olacaktır. Firmamız bünyesinde onlarca çeşit el yapımı ve makine üretimi halıların temizliği gerçekleşir.

Halı Çeşitleri

Halılar kendi içerisinde farklı çeşitlere ayrılmaktadır. El yapımı halılar ve makine üretimi halı çeşitleri olarak değişik sınıflara ayrılır. Makine üretimi halılar piyasa üretimi halılardır ve hızlı bir şekilde çok fazla halı birden hazırlanabilir. Bu halıların kendi içinde üretim aşaması bakımından farklı çeşitleri bulunur. Yani her makine üretimi halının da aynı kalitede olmadığını belirtmek gerekiyor. Malzeme özellikleri, desen vs. yine belirleyici olacaktır. Ancak değer bakımından el yapımı halı çeşitleri makine üretimi halılara göre çok daha farklıdır. Bunun nedeni makine yerine uzun süre emek harcanarak bunun yapılmasıdır. Dokuma tezgâhı kullanılarak halıların üretimi için özel ipler ve mürekkepten de yararlanılarak halılar oluşturulur. İpek halılar, Lâdik halı modelleri gibi çok sayıda çeşit kullanılmaktadır.

Lâdik Halı Temizleme

Lâdik halılar için İstanbul halı temizleme firmamızdan profesyonel temizleme işlemi için hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Lâdik halılar, makinede yıkanmadan önce desen ve renklerin birbirine karışmaması için özenli bir şekilde müdahaleye maruz kalması gerekir. Lâdik halılar içinde kir ve tozu çok biriktirdiği için temizlik aşamasında derinlemesine temizlik gerektirir.  İşleme ve desen özellikleriyle farklı olan bu halı tipleri rahat kullanım sağlamaktadır. Firmamızda tüm halı çeşitleri için halının kendi özelliğine göre temizleme işlemi uygulanır. Bu uygulama kullanılan deterjan özellikleri ve de temizleme aracıyla ilgilidir. Lâdik halı ve diğer özel halı çeşitlerinde firmamız halıların en iyi sonuca ulaşması için gereken özeni gösterir. Süreç hakkında fikir vermesi bakımından halı temizleme başvurularınızda tüm taleplerinizi iletmeniz kolaylık sağlayacaktır.

Hızlı Teslimat Etkili Çözüm

Firmamıza yapılan İstanbul halı temizleme başvurularında evinizden kirli halılar alınır ve toplu halı yıkama merkezine getirilir. Burada genellikle fabrika üretimi halılar yıkanmaktadır.  Ancak her halının olası zarar görme durumları için önceden nasıl yıkanması gerektiği konusunda sınıflandırması yapılacaktır. Sizden alınan halılar bu yıkama yöntemi belirlendikten sonra belirlenen teslimat zamanında adresinize bırakılır.