• Çalışma Saatleri: 09:00 - 18:00

Nepal Halı Yıkama

Nepal Halı Yıkama, Evdeki temizliğin sağlanması, hastalıklara karşı önlem alma benzeri durumlar için halı çeşitleri kullanılabilir. Sadece evler için değil farklı iş amaçlı kurumlar için de halı çeşitlerinden yararlanılmaktadır. Halılar dekoratif açıdan da önemli eşyalardır. İyi görüntü vermek vs. için buna ihtiyaç duyulur. Özellikle reklam ve satış amacı olan işletmelerde bu halıların kullanıldığı da görülmektedir.

Nepal Halıların Özellikleri

Nepal halıları Yeni Zelanda koyun yünleri kullanılarak üretilmektedir. Kalite bakımından bu modeller beklentiler karşılık verir. Nepal halı çeşitleri özellikle ısı yalıtımına yaptığı katkı nedeniyle sıkça tercih edilir. Rahat bir ortam olması ve soğukların kırılması için etkilidir. Bu halı çeşitleri de kendi içinde yeniden farklı sınıflara ayrılır. Tasarım özellikleri, desen ve renk bakımından her beklentiye yanıt verecektir.

Halılar Kaç Ayda Bir Temizlenmeli?

Halı temizleme süresi sizin bunu nerede ve nasıl kullandığınızla da ilgilidir. Örneğin bu halıları ortalık yerde kullanıyorsanız, çok çabuk kirlenecek ve eskiyecektir. Bu durumda senede 2 kere halı temizleme firması İstanbul için başvuru yapabilirsiniz. Ancak kapalı bir alandaysa, sadece belirli zamanlarda kullanılıyorsa da daha uzun aralıklarla temizleme firmasına verebilirsiniz.  Bu noktada zaman açısından bir uyarıda bulunmakta yarar var.

Çok sık yıkanan halılarda yıpranma olasılığı daha fazladır. Bu nedenle olabildiğince iyi kullanmaya ve az yıkatılmasına özen göstermek gerekir. Tabi bu noktada halı üzerinde oluşan lekeler için de uyarıda bulunmak gerekiyor. Bu da lekenin kendi özelliğine göre değişecektir. Sıvı lekelerin kuru bir bezle hemen alınması gerekir. Katı çamur vs. gibi lekelerin de önce kuruması sonra da alınması önerilir. Aksi halde iyice dağılır ve kalan izin derinliği çoğalır. Halının diplerine işleyen lekelerin geçmesi zor olacaktır. Ancak kurumsal firmamız tarafından kısa sürede etkili çözüm getirilir.

Halı Temizlemede Fark Yaratan Firma

İstanbul halı temizleme firması, beklentilerinizin üzerinde bir halı yıkama hizmeti verir. Bunu müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sistemi sayesinde gerçekleştirir. Malzeme özellikleri, personel eğitimi, iş için gösterilen özen vs. durumlarında sektörün en iyi sonuç veren firmasından siz de güvenle hizmet alabilirsiniz.